ASFALTOVÉ LEPENKY PRO VAŠI STAVBU

12.02.2017 20:43

Pro jarní období je pro Vás připravena velice výhodná nabídka lepenek - asfaltových oxidovaných i modifikovaných pásů. Ve velmi příznivých cenách nakoupíte ty nejpoužívanějí asfaltové pásy. Tato cena není podmíněna žádným množstvím odběru - platí tedy již od jednoho kusu. A naopak. Potřebujete asfaltové pásy na izolaci základů nebo na celou stavbu a víte, že budete potřebovat větší množství - pravděpodobně ucelené palety? Potom nás neváhejte kontaktovat a poptat ještě příznivější cenu nebo si nechte zpracovat nabídku na oxidovaný nebo  modifikovaný pás, který není v této akční nabídce. Tabulku všech produktů přikládáme.

AKČNÍ NABÍDKA

  Oxidovaný asfaltový pás V60 S 35  - Používá se jako izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti. Samostatně lze použít jako hydroizolační krytinu u méně náročných staveb. Jako nosná vložka je u tohoto druhu použita skelná rohož. Dodává se balení 10 m = 10 m2. Další podrobnosti můžete zjistit v technickém listu.

Vaše cena za balení včetně DPH - 472,- Kč

Modifikovaný asfaltový pás PV S 42 - Používá se jako vrchní vrstva hydroizolace střech všude tam, kde jsou vysoké nároky na mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Nosnou vložkou je zde polyesterové rouno. Dodává se v balení 7,5 m = 7,5 m2.

Vaše cena za balení včetně DPH - 752,- Kč

Modifikovaný asfaltový pás G 4 - Použití jako hydroizolace spodních částí budov proti zemní vlhkosti. V jedné vrstvě pouze proti vlhkosti, ve více vrstvách i proti tlakové vodě, dále jako protiradonovou zábranu nebo na  plochých střechách jako podkladní hydroizolační vrstvu.                                                                                              Nosná vložka - skelná tkanina. Dodává se v balení 7,5 m = 7,5 m2.

Vaše cena za balení včetně DPH - 752,- Kč


                Tabulka produktů a použití k nahlédnutí zde
VELBIT - dobrá lepenka