Jarní akce 2017                                                                                                           I.  Asfaltové lepenky                                                                                                                                             

      I.    ASFALTOVÉ LEPENKY PRO VAŠI STAVBU

Pro jarní období je pro Vás připravena velice výhodná nabídka lepenek - asfaltových oxidovaných i modifikovaných pásů. Ve velmi příznivých cenách nakoupíte ty nejpoužívanějí asfaltové pásy. Tato cena není podmíněna žádným množstvím odběru - platí tedy již od jednoho kusu. A naopak. Potřebujete asfaltové pásy na izolaci základů nebo na celou stavbu a víte, že budete potřebovat větší množství - pravděpodobně ucelené palety ? Potom nás neváhejte kontaktovat a poptat ještě příznivější cenu nebo si nechte zpracovat nabídku na oxidovaný nebo  modifikovaný pás, který není v této akční nabídce. Tabulku všech produktů přikládáme.

AKČNÍ NABÍDKA

Oxidovaný asfaltový pás V60 S 35 - Používá se jako izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti. Samostatně lze použít jako hydroizolační krytinu u méně náročných staveb.Jako nosná vložka je u tohoto druhu použita skelná rohož. Dodává se balení 10m = 10m2.´Další podrobnosti můžete zjistit v technickém listu.

Vaše cena za balení včetně DPH - 472,- Kč

Modifikovaný asfaltový pás PV S 42 - Používá se jako vrchní vrstva hydroizolace střech všude tam, kde jsou vysoké nároky na mechanickou odolnost a dlouhou životnost.Nosnou vložkou je zde polyesterové rouno. Dodává se v balení 7,5m = 7,5m2.

Vaše cena za balení včetně DPH - 752,- Kč

Modifikovaný asfaltový pás G 4 - Použití jako hydroizolace spodních částí budov proti zemní vlhkosti. V jedné vrstvě pouze proti vlhkosti, ve více vrstvách i proti tlakové vodě, dále jako protiradonovou zábranu nebo na  plochých střechách jako podkladní hydroizolační vrstvu.                                                                                              Nosná vložka - skelná tkanina.Dodává se v balení 7,5m = 7,5m2.

Vaše cena za balení včetně DPH - 752,- Kč

 

 

 

INSPIRACE pro Véš dům a zahradu 

Pro dekoraci Vašich zahrad, teras a bytů nabízíme širkou nabídku pískovcových koryt a květináčů z přírodního kamene v cenách již od 800,- Kč.
Dále dekorativní kamenné květináče samostatně nebo v celých barevně sladěných setech včetně váz. Tyto květináče jsou vhodné pro přímou výsadbu do exteriéru ( jsou mrazuvzdorné ) nebo jako dekorativní obaly do interiéru. Vyberte si z našeho katalogu nebo si přijďte přímo vybrat na naší provozovně.